Znalazła robaka w makaronie kupionym w Biedronce

Karaluch w zakupionym makaronie w Biedronce | fot. czytelnik Dawid

Makaron z „niespodzianką” kupił nasz Czytelnik w jednym ze sklepów Biedronka w Świdniku. Po otwarciu opakowania i wrzuceniu zawartości do wrzącej wody – oprócz makaronu – w środku znajdował się robak.

Nasz Czytelnik przesłał do naszej redakcji zdjęcia makaronu, a także filmik, który potwierdza, że w środku znajdował się robak. Pan Kamil kupił makaron tagliolini Gusto Bello, 250 g. z burakiem i sepią w Biedronce przy ul. Wyszyńskiego w Świdniku w ubiegłym tygodniu.

W sobotę żona pana Kamila postanowiła ugotować zakupiony makaron do obiadu. I to był moment, kiedy dokonali przerażającego odkrycia. Po wrzuceniu makaronu do wrzącej wody, po krótkiej chwili na wierzch wypłynął robak – karaluch.

Nagranie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.