Znalazła prawie 5 tysięcy złotych przy wpłatomacie. Oddała je na policję

68 118648
Znalazła prawie pięć tysięcy złotych oraz kartę bankową | fot. policja

29-letnia mieszkanka gminy Kazimierz Dolny przy wpłatomacie w Puławach znalazła prawie 5 tysięcy złotych oraz kartę bankową. Odnalezione pieniądze i kartę przyniosła do komendy w Puławach.

W poniedziałek późnym popołudniem na komendę w Puławach zgłosiła się 29-letnia mieszkanka gminy Kazimierz Dolny. Kobieta przyniosła plik banknotów oraz kartę bankową, które znalazła we wpłatomacie w Puławach. Po przeliczeniu okazało się, że łącznie jest to 4900 zł.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania osoby, która zostawiła zgubę. Okazało się, że właściciel firmy z gminy Markuszów poprosił o pomoc kolegę, który miał wpłacić gotówkę na konto firmowe. Transakcja się nie powiodła, a pieniądze zostały zwrócone przez urządzenie, ale już po tym jak mężczyzna odszedł od wpłatomatu.

Odnaleziona gotówka oraz karta trafiły już do właściciela.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.