Znalazł na ulicy torebkę z pieniędzmi i zaniósł ją na policję. W środku było 10 tys. zł

9731999 pieniadze 900 554
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

We wtorek wieczorem na komendę policji w Parczewie przyszedł mężczyzna, który znalazł na ulicy torebkę z pieniędzmi. Policjanci szybko ustalili i oddali zgubę właścicielce.

We wtorek wieczorem do dyżurnego parczewskiej jednostki zgłosił się 42-letni mieszkaniec miasta, który oświadczył, że na jednej z ulic znalazł damską torebkę. Okazało się, że w torebce była spora suma pieniędzy – 10 tys. złotych.

Wśród zawartości torebki nie było jednak jej dokumentów. Policjanci na podstawie wydruków bankowych ustalili właścicielkę zguby, z którą szybko się skontaktowali. Pieniądze zostały zwrócone, a kobieta mogła odetchnąć z ulgą.

Jak ustalili policjanci, wyjeżdżając ze swojej posesji, położyła torebkę na dachu swojego samochodu. Po przejechaniu kilkuset metrów, torebka wraz z cała gotówką spadła na ulicę.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.