Znaczne ilości mefedronu znalezione w samochodzie

Znaczne ilości mefedronu znalezione w samochodzie
Znaczne ilości mefedronu znalezione w samochodzie | fot. policja

Krasnostawscy kryminalni odkryli znaczne ilości mefedronu ukryte za plastikową osłoną głośnika w kontrolowanym Passacie. Zatrzymana została 29-letnia kobieta, która usłyszała zarzuty posiadania narkotyków. Grozi jej do 10 lat więzienia.

Narkotyki ukryte w samochodzie

Wczoraj policjanci z Krasnegostawu zatrzymali do kontroli samochód marki VW Passat poruszający się trasą Lublin – Krasnystaw. Podejrzewali, że mogą być w nim przewożone narkotyki. Pojazd zatrzymano w miejscowości Łopienik Nadrzeczny, a jego kierowcą okazała się 29-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego, podróżująca sama.

Znaczne ilości mefedronu znalezione w samochodzie
Znaczne ilości mefedronu znalezione w samochodzie

Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli ponad 100 gramów mefedronu ukryte za plastikową osłoną głośnika. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Aspirant Grzegorz Kucharski poinformował, że kobiecie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czy sądzisz, że kary za posiadanie narkotyków powinny być surowsze, czy może bardziej łagodne? Podziel się swoją opinią w komentarzach lub udostępnij artykuł, aby rozpocząć dyskusję.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.