Zmieni się wygląd biletów komunikacji miejskiej. Zobacz nowe wzory

Na dniach do sprzedaży mają trafić nowe, odświeżone graficznie bilety komunikacji miejskiej w Lublinie. Cena ich zostaje bez zmian.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadził nową szatę graficzną biletów komunikacji miejskiej. Papierowe bilety jednoprzejazdowe i czasowe w nowej odsłonie zostały już przekazane do dystrybucji i na dniach będą dostępne w punktach sprzedaży. W pierwszej kolejności do obiegu trafią bilety o nominałach: 2,00, 2,10, 3,60, 4,00, 4,50 i 9,00 zł.

Nowe bilety różnią się od obecnych przede wszystkim rozmieszczeniem i symboliką elementów wchodzących w skład grafiki.

– Konstrukcja graficzna biletów została odświeżona, przez co zyskały one nowoczesny wygląd oraz prostą i czytelną formę – informuje Justyna Góźdź z ZTM w Lublinie. Zachowana została natomiast obecnie obowiązująca kolorystyka biletów. Zieleń nadal dedykowana jest biletom normalnym, zaś kolor czerwony biletom ulgowym.

Do wyczerpania zapasów obowiązywać będą równocześnie dwa wzory biletów zarówno stary jak i nowy. Nowe wzory biletów będą sukcesywnie przekazywane do sprzedaży, w miarę zmniejszania się zapasów obowiązujących dotychczas wzorów biletów.

– Zmiana szaty graficznej nie wiązała się z żadnymi dodatkowymi kosztami – dodaje.

Zmiana szaty graficznej nie wpływa na cenę opłat za przejazd komunikacją miejską. Nominały na biletach pozostają bez zmian. Nowy wzór biletów został przygotowany przez Referat ds. Marketingu Miasta.

(fot. ZTM Lublin)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.