Zmiany na Icemanii. Po ostatnich incydentach MOSiR reaguje

icemania lodowisko

Droższe bilety w weekendowe popołudnia, ale tańsze w dni powszednie. MOSiR zmienia cennik na lodowisku Icemania. Będziemy także mogli jeździć bez limitu.

Podczas ostatniej soboty chętnych do skorzystania z nowego lodowiska przy al.Zygmuntowskich nie brakowało. Kolejka kończyła się poza budynkiem lodowiska, gdzie ludzie marzli, a na dodatek co chwile padał śnieg. Po odczekaniu swojego większość ludzi przy kasie dowiedziała się, że tafla jest już pełna, lub brakuje zegarków. Większość osób nie doczekało się i zrezygnowali.

MOSiR szybko zareagował. Na tygodniu odbyło się spotkanie, gdzie Tomasz Grodzki, nowy prezes MOSiR przestawił zbliżające się zmiany. Zmienił się cennik oraz… organizacja.

Zmiana organizacji? Dotychczas podczas fali zainteresowanych skorzystania z lodowiska pracowała jedna kasa. Teraz czynne będą wszystkie kasy oraz pojawi się koordynator, który będzie informował o pozostającym limicie łyżwiarzy na lodowisko.

Po ostatnich incydentach zostały także wprowadzone zmiany w cenniku. Nowy cennik ma zachęcać do korzystania w nowych atrakcyjniejszych cenach przejazdy w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i ferie w godzinach 9.45 do 12.45. Będziemy meli także możliwość jeżdżenia bez limitu co oznacza, że można będzie jeździć do woli. Od poniedziałku do środy w godzinach 15:30-18:30.

Za weekendowe przedpołudnia zapłacimy mniej. Jak wiadomo weekend nie ma co robić w mieście. Mieszkańcy tłumnie ruszają na obiekty rozrywkowe, rekreacyjne. W przedpołudnie za 60 minut jazdy zapłacimy 9 złotych, za to popołudniu 12 złotych.

Wzrośnie także kwota dopłaty za przekroczony czas. Wcześniej za każdą minutę po przekroczeniu wykupionego czasu płaciliśmy 15 groszy. Od dzisiaj będzie to już 50 lub 70 grosze. Zależy to od dnia oraz pory w której jeździmy.

MOSiR chce, aby klienci planowali czas, który spędzą na lodowisku, a nie spontanicznie go przedłużali. Planuje przed feriami ustawić tablice, z informacjami ile osób jest na lodowisku, aby czekający wiedzieli, czy opłaca się czekać w kolejce. Będziemy mieli także możliwość zakupienia biletu przez internet. Ale o tym więcej informacji wkrótce.

W ciągu półtora miesiąca funkcjonowania nowej hali lodowej przy al. Zygmuntowskich odwiedziło ją w sumie 34 tys. osób.

10931703_904659476219792_7019334216204773544_ofot. Icemania

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.