Zmiana rozkładu jazdy pociągów w woj. lubelskim od 12 grudnia. Ceny biletów do góry

Pociąg POLREGIO
Zdjęcie ilustracyjne | POLREGIO

Polregio informuje, że 12 grudnia 2021 r., już po raz ostatni w tym roku, zmieni się rozkład jazdy pociągów w województwie lubelskim. Zmianie ulegną także ceny biletów, które pójdą do góry.

Nowy rozkład pociągów od 12 grudnia

Po zakończeniu modernizacji linii nr 30 powracają bezpośrednie połączenia kolejowe do Parczewa. Na odcinku Lubartów – Parczew Kolejowa zostaną oddane dla podróżnych dwa nowe przystanki kolejowe Laski i Berejów. Na stałe do obsługi połączeń zostanie włączony nowy tabor IMPULS 2.

Od 12 grudnia zmianie ulegną także ceny biletów jednorazowych i okresowych dla Taryfy podstawowej oraz Taryfy RAZEM na przejazdy pociągami REGIO, interREGIO i superREGIO oraz wysokość opłat dodatkowych oraz opłat manipulacyjnych.

„Jako jedyny tak duży przewoźnik pasażerski od trzech lat nie korygowaliśmy cen biletów jednorazowych. Cennik został skonsultowany i zaakceptowany przez organizatorów publicznego transportu zbiorowego, czyli Marszałków Województw, na zlecenie których POLREGIO realizuje połączenia kolejowe” – informuje spółka Polregio.

Szczegóły dotyczące nowych rozkładów są już dostępne na stronie internetowej rozklad-pkp.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.