Zmarł wójt gminy Firlej. Dawid Tarnowski miał 36 lat

śmierć wójt gminy Firlej Dawid Tarnowski
Dawid Tarnowski - Wójt Gminy Firlej

Nie żyje wójt gminy Firlej Dawid Tarnowski. Śmierć 36-letniego samorządowca potwierdza tamtejszy urząd gminy. Odwołano zaplanowane wydarzenia kulturalne.

Urząd objął w wieku 31 lat

Dawid Tarnowski wójtem gm. Firlej został w 2018 roku. Wygrał wybory w pierwszej turze, ciesząc się poparciem dużym poparciem wśród mieszkańców. Był jednym z najmłodszych wójtów w powiecie lubartowskim.

Wcześniej pracował przez kilka lat w Gminnej Bibliotece Publicznej w Firleju i działał aktywnie w różnych stowarzyszeniach na rzecz lokalnej społeczności.

Z wykształcenia ekonomista, absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie (obecnie Akademia WSEI). Ukończył tam również studia podyplomowe z zarządzania organizacjami pozarządowymi.

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła lokalną społecznością

Z uwagi na zaistniałą sytuację odwołano zaplanowane na dzień 5 sierpnia „Dni Firleja 2023” Jak podał GOK Firlej, nie są przewidziane żadne inne imprezy w najbliższym czasie.

odwołano Dni FIRLEJA 2023

Dni Firleja odwołane
Odwołano Dni Firleja i inne wydarzenia GOK Firlej

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dobry, młody, inteligentny, zawsze z ludźmi. Odpoczywaj w spokoju Panie Dawidzie