Złożył niezapowiedzianą wizytę w mieszkaniu znajomych dziewczyny. Pijany 24-latek groził im siekierą

radiowóz policja
Radiowóz | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali pijanego 24-latka, który z siekierą poszedł po swoją dziewczynę do mieszkania jej znajomych. Jego zdaniem miała być bezprawnie przetrzymywana przez znajomych. Może mu grozić do 2 lat więzienia.

Z siekierą poszedł „ratować” dziewczynę

Do zdarzenia doszło we wtorek (11.04) przed północą. Policjanci z 5. komisariatu zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w dzielnicy Czechów. Według zgłaszającego do lokalu mieli dobijać się dwaj mężczyźni. Jeden z nich miał przy sobie siekierę i miał kierować groźby zabójstwa w kierunku zgłaszającego.

Patrol na miejscu zatrzymał nietrzeźwego 24-latka. Mężczyzna miał przy sobie siekierę. Jak wynika z ustaleń policji w sprawie, 24-latek przyszedł po swoją dziewczynę.

Kobieta jego zdaniem miała być bezprawnie przetrzymywana w mieszkaniu zgłaszającego. Czynności na miejscu nie potwierdziły tego faktu. 26-latka oświadczyła, że sama przyszła do znajomych – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymany mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych. Policjanci dziś doprowadzą go do prokuratury. Grozić może mu do 2 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.