Złodziej okrada Żabki na terenie Lublina. Za każdym razem stosuje tę samą metodę

Złodziej okrada Żabki na terenie Lublina
Złodziej okrada Żabki na terenie Lublina | nadesłane

Właściciele sklepów Żabka ostrzegają przed złodziejem, który w ostatnich dniach obrał za cel sklepy tej sieci na terenie Lublina. Za każdym razem stosuje tę samą metodę kradzieży, zmienia tylko przebranie. Straty szacowane są już w tysiącach złotych.

Plaga kradzieży w Żabkach

Do naszej redakcji odezwała się jedna z naszych czytelniczek, a zarazem właścicielka dwóch sklepów sieci Żabka na terenie Lublina. Przestrzega przed złodziejem, który od kilku dni nachodzi różne sklepy Żabka i dokonuje kradzieży towaru na kwoty sięgające kilkuset złotych.

„Mężczyzna wchodzi do sklepu jak normalny klient, robi zakupy i podchodzi do kasy. Gdy kasjer policzy wszystkie produkty, mężczyzna prosi o dwa kartony papierosów, a później jeszcze o kilka setek wódki. Gdy kasjer się odwraca po alkohol, ten wtedy szybko wychodzi i ucieka w nieznanym kierunku” – relacjonuje właściciela okradzionych sklepów.

Mężczyzna za każdym razem zmienia swój ubiór i zakrywa twarz kapturem. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna tylko w ostatnich dniach dokonał kradzieży w sklepach przy Zbożowej, Gajowej i Startowej. Niewykluczone, że mógł pojawić się również w innych rejonach miasta. Obecne straty szacuje się w tysiącach złotych.

Sprawa kradzieży została na policję, która poszukuje mężczyzny.

Lista skradzionych produktów w jednym ze sklepów Żabka
Lista skradzionych produktów w jednym ze sklepów Żabka | nadesłane

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To jest cyrk z tą ochroną wizerunku złodziei, morderców itd. Pokazać twarz i ktoś pomoże rozpoznać śmiecia.

    „Domniemanie niewinności”…ta. to może mu się zapomniało zapłacić?

  2. No ta szur ma racje nietykalna kasta tylko poluje na kilka produktów z żaby