Zlikwidowano Biedronkę przy ul. Wieniawskiej w Lublinie

Zlikwidowana Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie
Zlikwidowana Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie | Mapy Google

Sobota 2 października była ostatnim dniem funkcjonowania sklepu Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie. W najbliższych dniach cały towar i wyposażenie sklepu zostanie wywiezione.

Biedronka przy ul. Wieniawskiej zamknięta

O planowanej likwidacji sklepu Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie mówiono już od ponad roku. Początkowo zamknięcie sklepu planowano na 10 wrześnie, lecz z powodu opóźnienia, zamknięcie sklepu przesunięto na początek października. Ostatnim dniem zakupów była sobota, 2 października.

W najbliższych dniach cały towar i wyposażenie sklepu zostanie wywiezione, a sam budynek zostanie przygotowany do wyburzenia. W jego miejscu ma stanąć siedmiopiętrowy budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową. O tej inwestycji pisaliśmy tu.

Lista sklepów Biedronka w Lublinie: Biedronka Lublin – lista sklepów: adresy, godziny otwarcia, gazetka

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.