Ostatnie dni zakupów w Biedronce i sklepie z tanią odzieżą w centrum Lublina

Zlikwidowana Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie
Zlikwidowana Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie | Mapy Google

Piątek będzie ostatnim dniem zakupów w Biedronce i sklepie z tanią odzieży przy ul. Wieniawskiej. W najbliższych tygodniach budynek zostanie zburzony, a w jego miejscu stanie budynek mieszkalno-usługowy.

Likwidacja Biedronki na ul. Wieniawskiej

Najbliższy piątek (10.09) będzie ostatnim dniem działania Biedronki i sklepu z tanią odzieżą przy ul. Wieniawskiej w Lublinie. W najbliższych tygodniach rozpocznie się rozbiórka budynku. W tym miejscu ma stanąć siedmiopiętrowy budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową.

AKTUALIZACJA: Piątek miał być ostatnim dniem zakupów w Biedronce na ul. Wieniawskiej. Nagła zmiana planów

Na parterze znajdzie się sklep Biedronka, na pierwszym piętrze biura. Pozostałe kondygnacje będą mieszkalne, w sumie planuje się budowę 112 mieszkań o powierzchni od 30 do 140 mkw. W projekcie przewidziano podziemny 3-kondygnacyjny parking z 118 miejscami postojowymi.

Wizualizacja budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Wieniawskiej
Wizualizacja budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Wieniawskiej

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.