Piątek miał być ostatnim dniem zakupów w Biedronce na ul. Wieniawskiej. Nagła zmiana planów

Zlikwidowana Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie
Zlikwidowana Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie | Mapy Google

Piątek nie będzie jednak ostatnim dniem funkcjonowania sklepu Biedronka przy ul. Wieniawskiej w Lublinie. Nagła zmiana planów zaskoczyła wszystkich klientów, do których dotarła informacja o zamknięciu sklepu.

Biedronka na ul. Wieniawskiej czynna do końca września

W czwartek rano informowaliśmy o planowanym zamknięciu sklepu Biedronka na ul. Wieniawskiej w Lublinie [Ostatnie dni zakupów w Biedronce i sklepie z tanią odzieżą w centrum Lublina]. Sklep miał być czynny do najbliższego piątku, 10 września. Plany jednak się zmieniły w ostatnim momencie.

Otrzymaliśmy informację od naszego informatora, że sklep Biedronka przy ul. Wieniawskiej będzie czynny co najmniej do końca września lub nawet dłużej. Ostateczna decyzja co do terminu zamknięcia sklepu jeszcze nie zapadła. Jedno jest pewne. Okoliczni mieszkańcy i pracownicy będą mogli robić zakupy w Biedronce jeszcze przez najbliższe tygodnie.

Przypomnijmy, że budynek, w którym działa sklep Biedronka i sklep z tanią odzieżą przy ul. Wieniawskiej będzie zburzony. W jego miejscu ma stanąć siedmiopiętrowy budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową. O tej inwestycji pisaliśmy tu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.