Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie już otwarte. Woda została oczyszczona i przefiltrowana

słoneczny wrotków zjeżdżalnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Słoneczny Wrotków

Po wtorkowym incydencie na terenie Słonecznego Wrotkowa wodne zjeżdżalnie zostały już otwarte i oddane do użytku klientów. Woda w nich została oczyszczona i przefiltrowana.

Przypomnijmy, że we wtorek jedna z klientek zanieczyściła wodę na jednej ze zjeżdżalni na terenie Słonecznego Wrotkowa. – „Jedna z klientem zwymiotowała do wody na jednej ze zjeżdżalni. We wszystkich zjeżdżalniach jest jeden obieg wody, dlatego musieliśmy je zamknąć, by tę wodę przefiltrować” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR ‚Bystrzyca’.

Czytaj więcej: Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie zamknięte. Klientka zwymiotowała do wody

Zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, woda została oczyszczona i przefiltrowana. – „Wszystko oczyszczone, przebadane i oficjalnie dopuszczone do użytkowania. Tym samym kończymy promocję i wracamy do regularnego cennika za wejścia na nasz obiekt” – informuje Katarzyna Łepek z MOSiR-u.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.