Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie zamknięte. Klientka zwymiotowała do wody

39162685 1854178364668529 4625105463355113472 o
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Słoneczny Wrotków

Ośrodek Słoneczny Wrotków był zmuszony zamknąć zjeżdżalnie wodne. Powód? Jedna z klientek zwymiotowała do wody, którą teraz trzeba przefiltrować.

Wodne zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie zostały zamknięte na dwa dni. Powód? Woda została zanieczyszczona. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych w dniach 25 i 26 czerwca wszystkie zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie są nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy” – czytamy w wyjaśnieniu.

Co dokładnie tam się stało? – „Jedna z klientem zwymiotowała do wody na jednej ze zjeżdżalni. We wszystkich zjeżdżalniach jest jeden obieg wody, dlatego musieliśmy je zamknąć, by tę wodę przefiltrować” – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR 'Bystrzyca’.

W związku z tą sytuacją zarządca obiektu wprowadza 50 proc. rabatu na bilety na baseny. Dla klientów Słonecznego Wrotkowa dostępne są pozostałe atrakcje.

Czytaj także: Zjeżdżalnie na Słonecznym Wrotkowie już otwarte. Woda została oczyszczona i przefiltrowana

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A może opiła się wcześniej wody z basenów na Słonecznym Wrotkowie i jej zaszkodziła, bo taka czysta he he