Zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do czołowego zderzenia z BMW. 4 osoby trafiły do szpitala

68 173811
Wypadek na trasie Chełm-Rejowiec | fot. KMP Chełm

Cztery osoby trafiły do szpitala, po tym jak 74-latek kierujący forem zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z BMW.

W sobotę przed godz. 16 policjanci otrzymali zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów na trasie Chełm-Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Ford 74-letni mężczyzna z Chełma z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem marki BMW, którym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Cyców. Z 21-latkiem podróżowały dwie kobiety w wieku 21 i 44 lat.

Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. Osoby podróżujące BMW pozostały na obserwacji w szpitalu. Mężczyzna kierujący fordem bez obrażeń został zwolniony ze szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Wypadek na trasie Chełm-Rejowiec | fot. KMP Chełm

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.