„Zima ich zaskoczyła”. Mieszkańcy przecierają oczy ze zdumienia

128697206 3645315258869402 5059963589341618674 o
Koszenie trawy na osiedlu Felin | nadesłane

Na fotografii widać dwóch mężczyzn, którzy kosami spalinowymi „przycinają trawę” przy osiedlowej ulicy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na trawie widać jeszcze śnieg.

Fotografia została wykonana na terenie osiedla Felin w Lublinie. Widać na niej dwóch pracowników, którzy kosami spalinowymi przycinają trawę, która jeszcze wczoraj była cała przykryta śniegiem. Mieszkańcy przecierają oczy ze zdumienia i zadają pytanie: „Jaki jest sens kosić trawę pod koniec listopada?”

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Felin to teraz jwst zasrane osiedle przez psy i wara od koszenia trawy a panstwo z miasta niech zadba o czystosc. Ciekawe czy jak w kibelku sie zalatwi to zostawia to po sobie?. Felin to brudasy i gnoje

  2. Mieli w harmonogramie koszenie trawnika, to co mieli zrobić? Wczoraj leżał śnieg, a w dniu koszenia – nie. W czym problem?

  3. Ha, wczoraj też kosili na ul. Jana Pawła II na wysokości os. Łęgi. Trawa była zmarznięta o wysokości max 10 cm. Plan roczny winien być wykonany. A, że to bez sensu, to i tak przecież ratusz zapłaci, zgodnie z umową pewnie.