Zgłoś swoją drużynę do charytatywnego turnieju piłki halowej. Zagraj w szczytnym celu

DSC 0094 1
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | fot. organizator

Już po raz czwarty w Bychawie odbędzie się turniej piłki halowej organizowany, którego celem jest pomoc dla potrzebujących rodzin z dziećmi.

Bychawskie Centrum Kultury już po raz czwarty, organizuje turniej piłki halowej. Warunkiem udziału w turnieju jest zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 100 złotych od drużyny. Wszystkie zebrane dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Bychawa.

– Zapraszamy również kibiców, biletem wstępu będzie dowolny produkt żywnościowy: kasza, makaron, słodycze, cukier, mąką itp. W tym roku wspierają naszą akcję przedsiębiorcy, dzięki którym będziemy mogli zakupić nowy sprzęt sportowy, będzie on służył dzieciom oraz młodzieży w Bychawskim Centrum Kultury – mówi Przemysław Sękowski z Bychawskiego Centrum Kultury.

Turniej piłki halowej odbędzie się 15 grudnia 2018 r. o godz 9:00 w hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do środy 12 grudnia 2018 r. bezpośrednio u organizatora w sekretariacie Bychawskiego Centrum Kultury, bądź e-mail: [email protected].

PLAKAT TURNIEJ
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | fot. organizator

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.