Z kraju: Tragedia pod Krakowem. Mąż znalazł ciała żony i trójki dzieci

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tragedia w Zelczynie koło Krakowa. Mąż po powrocie z pracy znalazł w domu ciało żony i trójki dzieci. Do tej pory nie ustalono przyczyn ich śmierci.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę godz. 6.25 w Zelczynie koło Skawiny (województwo małopolskie). 41-mężczyzna po powrocie z pracy do domu znalazł ciała swojej żony i trojga dzieci w wieku 4, 9 i 12 lat.

– Mężczyzna zastał ciało żony powieszone, ciała dzieci w łóżeczkach. Ciała dzieci nie noszą obrażeń zewnętrznych – mówił w rozmowie z Radiem Kraków Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Według wstępnych ustaleń doszło do samobójstwa rozszerzonego. Najprawdopodobniej kobieta zabiła swoje dzieci i popełniła samobójstwo. Funkcjonariusze na miejscu prowadzą czynności śledcze.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.