Zderzenie rowerzystów na ścieżce rowerowej przy Ogrodzie Saskim. 38-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala

Zderzenie dwóch rowerzystów na ścieżce rowerowej przy Ogrodzie Saskim
Zderzenie dwóch rowerzystów na ścieżce rowerowej przy Ogrodzie Saskim | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina wyjaśniają dokładne okoliczności niedzielnego wypadku przy Ogrodzie Saskim. Tam doszło do groźnego zderzenia dwóch rowerzystów.

Zderzenie dwóch rowerzystów przy Ogrodzie Saskim

Do zdarzenia doszło w niedzielę (23.06) około godz. 19:25 na Al. Racławickich w Lublinie. Na wysokości Ogrodu Saskiego doszło do zderzenia dwóch rowerzystów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń, że rowerzyści poruszali się po ścieżce rowerowej w tym samym kierunku – centrum. W pewnym momencie 38-latek wjechał w tył roweru 32-letniego dostawcy jedzenia, po czym wytrącony z toru jazdy uderzył jeszcze w pobliskie drzewo.

38-latek doznał licznych obrażeń, a interweniujący na miejscu lekarze ocenili jego stan jako ciężki. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Wiadomo, że cykliści byli trzeźwi.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.