Zawaliła się ściana kamienicy w Lublinie. Nie było ofiar w ludziach

z ostatniej chwili straż pożarna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W środę wieczorem zawaliła się ściana kamienicy przy ul. Dzierżawnej w Lublinie. Na miejsce interweniowała straż pożarna, by sprawdzić, czy pod gruzami nie znajdują się ludzie.

Informację o zawaleniu ściany w kamienicy przy ul. Dzierżawnej 3 strażacy otrzymali w środę po godz. 18.20. Na miejscu oprócz strażaków interweniowali policjanci, pracownicy Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Inspekcji Nadzoru Budowlanego.

Na miejsce skierowano Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą, która zbadała, czy pod gruzami nie znajdują się ludzie. Wstępne oględziny wskazują, że w czasie zdarzenia nikogo nie było w środku. Kamienica nie była zamieszkana.

Dwie osoby z sąsiedniego budynku zostały ewakuowane i obecnie przebywają w Centrum Interwencji Kryzysowej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.