Zatrzymano złodzieja drogich perfum z Zamościa

perfumy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

39-letni mieszkaniec Zamościa usłyszał zarzuty kradzieży drogich perfum z drogerii na terenie Lublina i Biłgoraja. Straty wyniosły ponad 12 tysięcy złotych. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Skuteczna akcja policji

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Zamościa, który odpowie za serię kradzieży drogich perfum z drogerii w Lublinie i Biłgoraju. Łączna wartość skradzionych towarów wyniosła ponad 12 tysięcy złotych.

Szczegóły zatrzymania

  • Modus operandi: Mężczyzna brał z półek drogie perfumy i wychodził ze sklepu, wykorzystując nieuwagę personelu.
  • Lokalizacje: Kradzieże miały miejsce w drogeriach na terenie Lublina i Biłgoraja.
  • Wartość skradzionych towarów: Łączne straty wyniosły ponad 12 tysięcy złotych.

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów z 3. komisariatu, którzy współpracowali z funkcjonariuszami z Zamościa. 39-latek został zatrzymany i usłyszał cztery zarzuty kradzieży, do których się przyznał.

Konsekwencje prawne

Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat więzienia. Nadkomisarz Kamil Gołębiowski poinformował, że sprawca przyznał się do popełnionych przestępstw, co może wpłynąć na wymiar kary.

Czy kiedykolwiek byliście świadkami kradzieży w sklepie? Jakie są Wasze doświadczenia z tego typu sytuacjami? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.