Zatrzymał się przed skrzyżowaniem, aby przepuścić karetkę. W tył nissana uderzył ciężarowy MAN

Ciężarówka wjechała w tył nissana na al. Solidarności
Ciężarówka wjechała w tył nissana na al. Solidarności | fot. Dominik Wąsik

Kierowca ciężarowego MAN-a nie zauważył nissana, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem, aby przepuścić jadącą na sygnałach karetkę.

Uderzył w tył nissana

Do groźnego zdarzenia doszło w środę (19.06) kilka minut pod godz. 9:00 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Dolna 3 Maja zderzyły się dwa pojazdy: osobowy nissan i ciężarowy MAN. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, do zderzenia doszło przed wjazdem na skrzyżowanie, na pasie w kierunku centrum. Kierujący samochodem marki Nissan zatrzymał się, by przepuścić jadącą przez skrzyżowanie karetkę na sygnałach. Zaskoczyło to jadącego za nim kierowcę ciężarowego MAN-a, który nie wyhamował i uderzył w tył nissana.

W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Kierowca MAN-a został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1000 zł, a konto kierowcy zasiliło 6 punktów karnych.

ZDJĘCIA

Policjanci interweniujący do kolizji z udziałem nissana i ciężarowego MAN-a
Policjanci interweniujący do kolizji z udziałem nissana i ciężarowego MAN-a | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.