Zatankował do pełna i odjechał nie płacąc za paliwo. Jest poszukiwany

68 139127
Kierowca Audi A6 zatankował do pełna i odjechał nie płacąc za paliwo | fot. KPP Opole Lubelskie

Kierowca Audi po zatankowaniu do pełna nie płacąc za paliwo odjeżdża ze stacji. Policja zabezpieczyła monitoring ze stacji paliw, na którym widać wizerunek sprawcy.

Do zdarzenia doszło w dniu 7 grudnia 2018 roku ok. godz. 18:20 na stacji paliw w Opolu Lubelskim. Kamera monitoringu zarejestrowała młodego mężczyznę, który podjechał na stację pojazdem Audi A6 koloru ciemnego, na którym widniały żółte tablice rejestracyjne.

Mężczyzna ubrany był w jasne buty sportowe, niebieskie jeansy oraz ciemną kurtkę. Po zatankowaniu paliwa bez uregulowania należności odjechał z miejsca. Pojazd którym się poruszał posiadał kierownicę po prawej stronie.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerami (81) 828-82-10 lub (81) 828-82-29. Policja zapewnia anonimowość.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bo to jest wykroczenie, a w tym przypadku policja nie może ujawniać takich rzeczy. Szukaja go tylko po to aby spisać i dac 200zl mandatu ?