Zatankował do pełna i odjechał nie płacąc za paliwo. Jest poszukiwany

Kierowca Audi A6 zatankował do pełna i odjechał nie płacąc za paliwo | fot. KPP Opole Lubelskie
PARTNER SERWISU

Kierowca Audi po zatankowaniu do pełna nie płacąc za paliwo odjeżdża ze stacji. Policja zabezpieczyła monitoring ze stacji paliw, na którym widać wizerunek sprawcy.

Do zdarzenia doszło w dniu 7 grudnia 2018 roku ok. godz. 18:20 na stacji paliw w Opolu Lubelskim. Kamera monitoringu zarejestrowała młodego mężczyznę, który podjechał na stację pojazdem Audi A6 koloru ciemnego, na którym widniały żółte tablice rejestracyjne.

Mężczyzna ubrany był w jasne buty sportowe, niebieskie jeansy oraz ciemną kurtkę. Po zatankowaniu paliwa bez uregulowania należności odjechał z miejsca. Pojazd którym się poruszał posiadał kierownicę po prawej stronie.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerami (81) 828-82-10 lub (81) 828-82-29. Policja zapewnia anonimowość.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bo to jest wykroczenie, a w tym przypadku policja nie może ujawniać takich rzeczy. Szukaja go tylko po to aby spisać i dac 200zl mandatu ?