Zarzut zabójstwa matki dla 40-latka

grożenie nożem
Grożenie nożem | fot. Adobe Stock

Chełmscy policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej matki. Kobieta była poszukiwana od trzech dni jako osoba zaginiona. Jej ciało znaleziono ukryte w zaroślach na bagnistym terenie. Sąd zdecydował, że 40-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie, a za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Szczegóły zdarzenia

W ubiegłym tygodniu córka zgłosiła zaginięcie 61-letniej mieszkanki gminy Rejowiec. Kobieta mieszkała z 40-letnim synem, który został zatrzymany przez policję. Wszystkie dowody wskazywały, że mężczyzna jest odpowiedzialny za śmierć matki. Ciało 61-latki odnaleziono ukryte w zaroślach na bagnistym terenie.

IMG 20190414 165507 resized 20190603 021011291
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Areszt i śledztwo

Zatrzymany 40-latek został osadzony w areszcie policyjnym w Chełmie. Usłyszał zarzut zabójstwa i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Śledczy kontynuują ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz poinformowała, że za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabił matkę
40-latek zabił matkę i ukrył ją na bagnach

Czy uważasz, że kara dożywotniego pozbawienia wolności jest odpowiednia dla tego typu przestępstw? Podziel się swoją opinią w komentarzach lub udostępnij ten artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.