Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie rozpoczyna przeprowadzkę

ZTM Lublin
Punkt Obsługi Klienta ZTM Lublin Zarząd Transportu Miejskiego

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie rozpoczyna przeprowadzkę do nowej siedziby. Wiązać będzie się to ze zmianą adresu punktu obsługi klienta.

 

Nowa siedziba ZTM w Lublinie będzie się mieścić za budynkiem obecnie funkcjonującej siedziby, tj. na ul. Nałęczowskiej 14. Przeprowadzka rozpoczęła się dziś (8 listopada) i potrwa do najbliższej środy (15 listopada).

 

W związku z tym będzie utworzone tymczasowo jedno okienko Biura Obsługi Klienta w obecnym Punkcie Sprzedaży Biletów – Kasy Biletowe. Będzie ono obowiązywało do piątku (10 listopada). Od poniedziałku biuro obsługi klienta zacznie już funkcjonować w nowej siedzibie.

 

– Dziś (środa, 8 listopada – przyp. red.) będą przenoszone serwery do nowej siedziby, w związku z tym mogą występować utrudnienia teletechniczne z systemem informacji pasażerskiej. Prosimy o korzystanie z papierowej wersji rozkładów jazdy – informuje Anna Zalewska, rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

 

Wiemy, że ZTM wynajął 1916 m/kw., za które miesięcznie przyjdzie im płacić 86 tys. zł. Będzie to kawałek powierzchni na parterze (kasy) i całe 1 piętro. Biuro Obsługi Klienta będzie znajdowało się na parterze wynajmowanego budynku przy ul. Nałęczowskiej 14.

 

Budynek, który obecnie zajmuje Zarząd Transportu Miejskiego zostanie zburzony. W jego miejscu zacznie się budowa kolejnego biurowca. Zobacz wizualizacje – link.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.