Zarząd Dróg i Mostów licytuje odholowane auto, po które nikt się nie zgłosił. Cena wywoławcza 6,5 tys. zł

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie
Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie ogłosił już kolejną w tym roku licytację auta, po które nikt się nie zgłosił. Z opinii rzeczoznawcy dowiedzieć możemy się, iż auto ma uszkodzony silnik. Cena wywoławcza to 6,5 tys. zł.

ZDiM licytacja aut

Tym razem na licytację ZDiM trafił samochód osobowy marki Fiat Doblo 1.3 16V, wersja Fresh z 2009 r. Ze specyfikacji możemy się dowiedzieć, że pojazd posiada blisko 180 tys. km przebiegu, manualną skrzynię biegu i jest 4-drzwiowe. Kolor powłoki lakierniczej – szary.

Auto zostało ocenione przez rzeczoznawcę samochodowego. W jego opinii czytamy, że silnik w stanie uszkodzonym, w celu dokładnej weryfikacji niezbędny jest demontaż poszczególnych podzespołów silnika. Ponadto miejsce, w którym jest wytłoczony numer VIN, jest skorodowane.

„Powłoka lakierowa poszyć zewnętrznych nadzowia – miejscowo złuszczona, matowa, pojedyncze zarysowania, odpryski na przetłoczeniach. Wykładzina wnętrza zabrudzona, miejscowe ubytki materiału, poplamiona tapicerka siedzeń nadwozia i miejscowo poprzecierana z ubytkami materiału. Pióro wycieraczki tylnej skorodowane, poszycie progu lewego skorodowane w przedniej części, koło kierownicy poprzecierane na całym obwodzie” – czytamy w opinii rzeczoznawcy.

Rzeczoznawca oszacował wartość pojazdu na 11 750 złotych. Zarząd Dróg i Mostów wyznaczył cenę wywoławczą na 6 500 złotych. W licytacji mogą wziąć udziały osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Licytacja odbędzie się 13 grudnia o godz. 9:00 w siedzibie ZDiM przy ul. Krochmalnej 13i, w pokoju 216.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.