Zarabiaj nawet 15 tys. zł miesięcznie! Zostań programistą!

Zarobki w branży IT
Zarobki w branży IT | nadesłane

Praca w branży informatycznej kusi nie tylko wysokimi zarobkami (od 5 500 zł brutto dla początkujących programistów do nawet 15 000 zł dla seniorów), ale również możliwością pracy zdalnej i nieograniczonymi ścieżkami rozwoju.

Dla laika może wydawać się to niemożliwe, ale fakty są takie, że żyjemy w coraz bardziej cyfrowym świecie i popyt na programistów jest coraz większy przy malejącej liczbie specjalistów na rynku. Dzieje się tak z uwagi na fakt, iż bardziej doświadczeni programiści wybierają międzynarodowych lub zagranicznych pracodawców, którzy zapewniają niebotyczne zarobki bez konieczności zmiany miejsca zamieszkania. Pandemia koronawirusa brutalnie zweryfikowała tradycyjny biznes i uświadomiła, że praca online i rozwiązania IT są jedyną słuszną ścieżką rozwoju przedsiębiorstw.

Jak wygląda praca programisty?

W dużej mierze praca programisty polega na pracy zespołowej i rozwiązywaniu problemów. Każdy dzień, w większości firm, rozpoczyna się od wspólnego ustalenia celów i rozdzielenia zadań. Programiści wspierają się wzajemnie w ich realizacji, ponieważ z jednej strony są odpowiedzialni za konkretną cześć zadania a z drugiej, razem tworzą jedną całość. Pod koniec dnia możemy być dumni z siebie, że wykreowaliśmy coś zupełnie nowego, unikalnego. Praca ta daje bardzo dużo satysfakcji i jest niezwykle kreatywna. Z drugiej strony technologie programowania ciągle się zmieniają, zatem jest to zawód, w którym uczysz się cały czas i z drugiej strony nie ma osoby, która wie wszystko o programowaniu.

Programowanie nie tylko dla programistów

Jeżeli poza zmianą pracy chcesz poszerzyć swoje kompetencje, poznać sposoby na projektowanie narzędzi przydatnych w twojej pracy czy hobby lub po prostu masz głód wiedzy w dziedzinie informatyki, programowanie jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Jest wiele badań potwierdzających pozytywny wpływ nauki programowania w zakresie rozwoju umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i projektowania nieszablonowych rozwiązań. Młodzież, która ma większe umiejętności w zakresie IT, lepiej radzi sobie również z wyzwaniami dorosłego życia. Warto uczyć się programowania i przełamywać swoje bariery, ponieważ kodowanie nie jest trudne, jak wydaje się większości społeczeństwa. Kodowania można uczyć się już od 11 roku życia lub wcześniej a proste formuły i programy są na poziomie trudności przedmiotów ścisłych nauczanych w podstawówce i liceum.

blog smartninja 2 1 1627374301

Jak zacząć?

Szkoła SmartNinja Lublin to miejsce, gdzie nauczysz się programowania zupełnie od podstaw i niezależnie od wieku (mamy kursantów w przedziale wiekowym od 15 do 55 roku życia). Nie musisz zatem od razu wiedzieć, w jakim języku chcesz programować, ponieważ dzięki praktycznemu nauczaniu dowiesz się, co najbardziej Cię kręci, a jednocześnie poznasz podstawy, które są takie same w każdym języku programowania. Wystarczy, że weźmiesz swojego laptopa pod pachę i zapiszesz się na nasz kurs programowania dla początkujących. Jeśli natomiast masz już, miej więcej sprecyzowane zainteresowania, możesz od razu wybrać nasz najsłynniejszy kurs tworzenia stron internetowych (Web development 1) czy Java Script lub SQL i baz danych, które są najbardziej pożądanymi umiejętnościami na rynku, a pracę dostaniesz praktycznie z marszu. Posiadamy również ofertę dla osób zainteresowanych konkretnym językiem programowania (Python, JavaScript, SQL), hakowaniem i bezpieczeństwem w sieci, krypto walutami czy tworzeniem chat-botów w Messengerze.

SmartNinja Lublin Coding School
SmartNinja Lublin Coding School

Dlaczego SmartNinja Lublin?

W SmartNinja uczymy praktycznych umiejętności i posługujemy się sprawdzonymi w kilkunastu krajach metodami prowadzenia zajęć, co gwarantuje naszym uczestnikom, to że będą mieli taką samą wiedzę, jak programiści w Niemczech czy w Hiszpanii. Ważne jest to, że podczas kursu tworzysz własne projekty, które później możesz rozwijać i chwalić się nimi w CV. Co istotne nasi trenerzy to aktywni zawodowo programiści, którzy przedstawią wam realne wymagania pracodawców odnośnie technologii pożądanych na rynku pracy. Prowadzimy kursy stacjonarnie w naszej siedzibie w Lublinie przy ul. Kunickiego 26 a oraz online, dzięki czemu niestraszne nam wirusy, poza tymi wirtualnymi.

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w wyborze kursu i doradzimy, jak zaplanować karierę! Odważ się zmienić swoją przyszłość na lepsze!

Więcej na www.smartninja-lublin.pl

fb: SmartNinja Polska szkoła programowania

Zespół SmartNinja Lublin
Zespół SmartNinja Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super, ja chętnie spróbuję! Pisałem też na fb i szybko odpowiadają więc raz się żyje a zawsze miałem chrapkę żeby się za to wziać 🙂

  2. Ukończyłam kurs i serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera i przesympatyczny prowadzący 🙂