Zapadła się jezdnia w centrum Lublina. W tym miejscu znajduje się przystanek autobusowy

Zapadnięta jezdnia na ul. Zamojskiej
Zapadnięta jezdnia na ul. Zamojskiej | fot. Dominik Wąsik

Na ul. Zamojskiej na wysokości przystanku autobusowego zapadła się jezdnia przy włazie kanałowym. O sprawie został już powiadomiony Zarząd Dróg i Mostów oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Dziura w jezdni

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Zapadł się fragment ul. Zamojskiej w Lublinie, na wysokości przystanku autobusowego Zamojska 01. Dziura w drodze powstała prawdopodobnie w wyniku awarii kanału sanitarnego.

„W ostatnich dniach na ul. Zamojskiej w rejonie przystanku komunikacji miejskiej stwierdzono zapadnięcie przy włazie kanałowym. Zgłoszenie przekazano MPWiK, które już rozpoznaje ten temat” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oznaczył miejsce pachołkiem, by żaden z kierowców nie wjechał na zapadlisko. To miejsce muszą również omijać kierowcy autobusów komunikacji miejskiej, ponieważ dziura znajduje się w miejscu, gdzie zatrzymują się pojazdy na przystanku.

Dziura w jezdni w najbliższych dniach ma zostać usunięta.

Zdjęcia

Dziura w jezdni na ul. Zamojskiej
Dziura w jezdni na ul. Zamojskiej | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.