Zaniepokojony nieobecnością pracownika, powiadomił policjantów. Mężczyzna doznał udaru

karetka pogotowia ratownik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

O sporym szczęściu może mówić 75-latek z Lublina. Mężczyzna nie stawił się w firmie, gdzie dorabiał. To zaniepokoiło kierownika, który powiadomił policjantów i poprosił o interwencję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano. Dyżurny II komisariatu policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego kierownika jednej z firm. Mężczyzna oświadczył, że martwi się o swojego 75-letniego pracownika, który tego dnia nie stawił się do pracy i nie odbierał telefonów.

Pod ustalony adres od razu wysłano patrol z komisariatu. Na miejscu okazało się, że drzwi do mieszkania były zamknięte. Policjanci rozpytali sąsiadów, którzy od rana nie widzieli mężczyzny. Funkcjonariusze dotarli do rodziny, w obecności której udało się wejść do mieszkania.

Tam w jednym z pomieszczeń zauważyli leżącego 75-latka. Mężczyzna nie mógł się ruszyć. Był częściowo sparaliżowany. Policjanci na miejsce od razu wezwali karetkę pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala. Dziś już jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.