Zamość: Wyjeżdżając z parkingu wymusił pierwszeństwo. Trzy osoby ranne (zdjęcia)

68 102501

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Kierowca wyjeżdżający z parkingu wymusił pierwszeństwo. Trzy osoby trafiły do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 18.00 na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem toyota wyjeżdżając z parkingu marketu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierującym skodą. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły trzy osoby – obaj kierujący i pasażerka skody.

 

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości pokazało, że kierowcy byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Kierowcy toyoty zatrzymano również uprawnienia do kierowania.

 

68 102503

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.