Zamość: Samochód potrącił 12-latka na przejściu dla pieszych. Policja poszukuje świadków

68 97295

Samochód potrącił 12-latka na jednej z ulic Zamościa. Chłopiec przechodził przez przejście dla pieszych. W tym momencie rozpędzony samochód w niego uderzył.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 15.30 w Zamościu na ul. Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ford mondeo 41-letni mieszkaniec Zamościa na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez jezdnię 12-latka z Zamościa.

W wyniku potrącenia dziecko doznało poważnych obrażeń. Hospitalizowane jest w zamojskim szpitalu. Od kierowcy pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu również dokument uprawniający do kierowania pojazdami.

Samochód, którym się poruszał zabezpieczono na policyjnym parkingu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują do osób, które były świadkami wypadku o pilny kontakt z policją, tel. 84 677-14-17 lub 997.

KWP

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.