Zamość: Pijany mężczyzna usiłował zabić swoją konkubinę. Zadał ciosy nożem

68 96068 e1479372295356

Sąd aresztował na trzy miesiące 39-letniego mężczyznę, który usiłował zabić swoją konkubinę. Sprawca z zazdrości zadał kobiecie kilka cisów nożem.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek. Wieczorem policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Zamościa, który z zazdrości zadał kilka ciosów nożem swojej konkubinie. 40-letnia kobieta z ranami klatki piersiowej i brzucha trafiła do szpitala.

– 39-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, badanie wykazało prawie 4 promile w organizmie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany przez prokuratora – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Wczoraj sąd na wniosek zamojskiej komendy i prokuratury zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Usiłowanie zabójstwa zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.