Zamość: Mężczyzna składał seksualne propozycje 9-latce

0x123 min e1450513973252

Policjanci z Zamościa zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który za pośrednictwem internetu proponował 9-latce seks. Dzięki czujności ojca dziewczynki, policja została szybko powiadomiona o erotycznej korespondencji mężczyzny. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

O seksualnych propozycjach i nagich zdjęciach wysyłanych za pośrednictwem internetowego komunikatora powiadomił ojciec 9-letniej dziewczynki. Jak wynikało z zawiadomienia mężczyzny, nieznany internauta nawiązał korespondencję z jego córką i namawiał ją do przesłania swoich nagich zdjęć. O treści niechcianej rozmowy córka poinformowała ojca. Ten, podając się za dziewczynkę podjął dalszą rozmowę z nieznajomym. W momencie kiedy dostał nagie zdjęcia mężczyzny i propozycję nadesłania mu podobnych fotografii, ojciec 9-latki powiadomił policję.

Mundurowi namierzyli internautę. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Zamościa. We wtorek młodzieniec został zatrzymany. Pod zarzutem składania seksualnych propozycji małoletniej trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało to nie jedyne przewinienie, które zamościanin ma na sumieniu. W zabezpieczonym podczas przeszukania telefonie i komputerze 20-latka policjanci ujawnili materiały z dziecięcą pornografią. Jak ustalono, młodzieniec zamieszczał również w Internecie ogłoszenia o treści erotycznej adresowane do małoletnich.

Wkrótce ze swojego postępowania 20-letni zamościanin tłumaczyć się będzie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione czyny grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.