Zamknięte galerie handlowe przez koronawirusa w Lublinie: Plaza, Vivo, Felicity, Olimp

IMG 20200310 184438
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od soboty 14 marca zostają wprowadzone ograniczenia w działalności galerii handlowych, barów i restauracji w Lublinie. Ma to związek z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w związku z epidemią koronawirusa.

Ograniczona zostanie działalność centrów handlowych. Otwarte mają być w nich sklepy spożywcze, drogerie i apteki oraz pralnie. W galeriach handlowych zamknięte mają byś sklepy sprzedające ubrania, kosmetyki, narzędzia, biżuterię, książki. Ważne jest, że sklepy oferujące te towary a znajdujące się poza centrami handlowymi pozostaną otwarte.

Od 14 marca ograniczona ma być także działalność restauracji, barów, tych w galeriach handlowych, a także te poza nimi. Nie będzie można w nich zamawiać jedzenia na miejscu, zamówienia będzie można brać na wynos lub też z dostawą do domu.

Felicity Lublin

Centrum handlowe Felicity Lublin zdecydowało wprowadzić zmiany w funkcjonowaniu galerii handlowej. Czynne będą jedynie sklepy spożywcze, apteki, drogerie, banki i placówki finansowe. Natomiast lokale gastronomiczne będą mogły sprzedawać posiłki tylko na wynos. Natomiast sklep Auchan będzie otwarty.

Vivo Lublin

Centrum handlowe Vivo Lublin w trosce o zdrowie klientów, najemców i pracowników, wdrożyło specjalne działania profilaktyczne, mające na celu zapewnienie możliwie największego bezpieczeństwa wszystkim przebywającym w obiekcie. Na tę chwilę zarządca obiektu nie poinformował o ograniczeniu działalności galerii handlowej w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego.

Galeria Olimp

Na tę chwilę zarządca obiektu nie poinformował o ograniczeniu działalności galerii handlowej w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego.

Plaza Lublin

Na tę chwilę zarządca obiektu nie poinformował o ograniczeniu działalności galerii handlowej w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego.

Skende

Centrum handlowe Skende zgodnie z decyzją Premiera RP z dnia 13 marca pozostanie zamknięte dla klientów do odwołania, z wyjątkiem apteki, drogerii i poczty. Zarządca galerii handlowej uważnie monitoruje sytuację i w miarę jej rozwoju będzie opierać dalsze działania na zaleceniach lub informacjach odpowiednich władz lokalnych i WHO.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.