Zamknięte atrakcje na Słonecznym Wrotkowie, bilety tańsze o 10zł [AKTUALIZACJA]

Sloneczny Wrotkow

Powodem zamknięcia kilku atrakcji na Słonecznym Wrotkowie jest wyższy poziom bakterii niż przewiduje to norma. Obecnie cena biletów wynosi 5zł dla wszystkich, a ta wymuszona „promocja” potrwa, aż do spadku bakterii poniżej normy. 

Zamknięte są wszystkie zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci oraz wodny plac zabaw. Bakterie, które posiada 80-90 proc. osób, w czasie dużych upałów zbytnio się rozwinęły. MOSiR przeprowadził już chlorowanie wody, teraz czeka na wyniki badań jej jakości. Do tego czasu będą obowiązywały niższe stawki za wejście na teren kompleksu.

Do czasu kiedy pozostałe atrakcje nie zostaną uruchomione, cena za wstęp wynosi tylko 5 złotych. Można korzystać z basenów: A o głębokości 1.25 m, B podgrzewany o głębokości 1.2 m, C o głębokości 1.2 m oraz basen włoski o głębokości 1.5 m.

AKTUALIZACJA

Przez najbliższe kilka dni nieczynny będzie wodny plac zabaw. A nastąpi to jeszcze przed najbliższym weekendem. Od dnia 05.08.2015r. otwarte już będą wszystkie atrakcje poza wymieniony wodnym placem zabaw.

W związku z faktem, że wodny plac zabaw będzie niedostępny – dzieci do 7 roku życia od dnia jutrzejszego tj. od 6 sierpnia płacą 3 zł za bilet zaś ceny pozostałych biletów wynosić będą: dla młodzieży szkolnej do 18 roku życia 10 zł, dla osób dorosłych 15 zł, bilet grupowy 6 zł ( więcej zakładka cennik).

Obniżenie ceny biletów podyktowane jest tymczasową niedostępnością części infrastruktury Słonecznego Wrotkowa, co spowodowane jest czynnościami zmierzającymi do poprawienia parametrów jakościowych wody.

Od początku tegorocznego sezonu Słoneczny Wrotków odwiedziło 31 633 osoby.

 Fot. Archiwum

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.