Zamkną ulicę w Lublinie. Utrudnienia związane z modernizacją sieci ciepłowniczej

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej LPEC w Lublinie
Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej LPEC w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Modernizacja sieci ciepłowniczej zatrzyma ruch na ul. Junoszy w Lublinie. Prace mają potrwać do końca lipca, a dla kierowców wyznaczone będą objazdy. Szczegóły w poniższym komunikacie.

LPEC zamknie ulicę w Lublinie

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że w związku z modernizacją sieci ciepłowniczej od 18 lipca zostanie zamknięta ul. Junoszy za skrzyżowaniem z ul. Popiełuszki na wysokości budynku przy ul. Junoszy 49 (Polski Związek Niewidomych).

„Ruch pojazdów odbywać się będzie zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu drogowego. Na czas prowadzonych prac odcinek ul. Junoszy do ul. Ćwiklińskiej będzie ulicą dwukierunkową” – mówi Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik prasowy Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Lublinie.

Utrudnienia związane z zamknięciem ulicy potrwają do 31 lipca.

Zobacz także: Przebudowa skrzyżowania ul. Popiełuszki i Głowackiego. Już od piątku duże utrudnienia w ruchu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.