Z zalewu w Zamościu wyłowiono zwłoki młodej kobiety. Ciało zauważyli wędkarze

nurek1
Zdjęcie ilustracyjne: KP PSP Ciechanów

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki zostały w sobotę wyłowione z zalewu miejskiego w Zamościu. Na ciało natknęli się wędkarze.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę (23 września) na terenie zalewu miejskiego w Zamościu. Tuż przed godz. 12 dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony, że w wodzie pływają zwłoki człowieka. Na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe.

 

Przy pomocy nurków strażaków zwłoki zostały wyciągnięte na brzeg. Z ustaleń wynika, że zmarła, to 22-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego. Policjanci nie wykluczają udziału osób trzecich, lecz dokładną przyczynę śmierci ma wyjaśnić zlecona sekcja zwłok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.