Zakopane: Nie żyje 12-latka z Lublina. Są już znane wstępne wyniki sekcji zwłok

zakopane 3956852 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Prokuratura ma już wstępne wyniki sekcji zwłok 12-latki z Lublina, którą w poniedziałek znaleziono martwą w pensjonacie w Zakopanem. Dzień wcześniej przyjechała na letnie kolonie.

Przyczyną zgonu 12-letniej dziewczynki była choroba serca, która prawdopodobnie rozwinęła się w przeciągu ostatnich kilku tygodni. Szczegóły dotyczące jak powstała ta choroba, kiedy się rozwinęła, będą mogli lekarze podać dopiero po przeprowadzeniu szczegółowych badań” – komentuje Rafał Porębski, zastępca Prokuratora Rejonowego w Zakopanem. Czytaj więcej…


Czytaj także: Nie żyje 12-latka z Lublina. Dziewczynka zmarła na koloniach w Zakopanem


Prokuratura wykluczyła, żeby do śmierci 12-latki mogły się przyczynić osoby trzecie. Wiadomo, że dziewczynka zmagała się od jakiegoś czasu z problemami z krążeniem, lecz prokuratura wyklucza, żeby to było przyczyną śmierci dziecka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.