Nie żyje 12-latka z Lublina. Dziewczynka zmarła na koloniach w Zakopanem

zakopane 3956852 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Prokuratura wyjaśnia przyczynę śmierci 12-latki z Lublina. Została znaleziona nad ranem przez koleżanki z pokoju w pensjonacie w Zakopanem. Przyjechała w niedzielę na kolonie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek w Zakopanem. Niedającą oznak życia 12-latkę znalazły nad ranem koleżanki z pokoju w jednym z pensjonatów na zakopiańskiej Harendzie. Były to dzieci, które przyjechały w niedzielę na wakacyjne kolonie z Lublina.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że 12-latka nie żyje. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratura. Na miejsce wezwano też rodziców dziewczynki, którzy mają przekazać śledczym więcej informacji na temat 12-latki, np. czy była na coś chora lub czy przyjmowała jakieś leki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nic nie wskazuje na to, żeby ktoś się przyczynił do śmierci 12-latki. Przyczynę śmierci dziecka wyjaśni sekcja zwłok.

AKTUALIZACJA: Nie żyje 12-latka z Lublina. Są już znane wstępne wyniki sekcji zwłok

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.