Zakończyły się poszukiwania 25-letniej Agnieszki. Kobieta nie żyje

Policja | Zdjęcie ilustracyjne: Dominik Wąsik

W sobotę zakończyły się poszukiwania zaginionej 25-letniej Agnieszki, mieszkanki Lublina. Policjanci znaleźli martwą kobietę w jednej z dzielnic miasta.

Kobieta zaginęła 15 lipca. Wyszła jak co dzień do pracy, lecz do niej nie dotarła. Rodzina nie mogła nawiązać kontaktu z zaginioną, więc zaczęli poszukiwania na własną rękę. W końcu zaginięcie zostało zgłoszone na policję.

W minioną sobotę policjanci znaleźli martwą kobietę w jednej z dzielnic Lublina. Jak na razie nie znane są okoliczności tak tragicznego zajścia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczność zaginięcia Agnieszki.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. A skąd wiesz że to było samobójstwo jak jeszcze nie ma wyników co ty znawcą jesteś że nie znasz a już doskonale wszystko wiesz. A może ty Ją doskonale znasz i nawet wiem jak bardzo. Tylko zastanawiam się dlaczego pod innym nickiem nie wstydź się powiedzieć że się do tego przyczyniłeś ANIU.