Zagrają, by pomóc 10-letniej Zuzi. III Piłkarski Turniej Charytatywny KICK2HELP

Zagrają, by pomóc 10-letniej Zuzi. III Piłkarski Turniej Charytatywny KICK2HELP - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

W sobotę, 19 listopada odbędzie się III edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego KICK2HELP. Dochód z turnieju zostanie przeznaczony na leczenie 10-letniej Zuzanny.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, dochód z turnieju i towarzyszącej mu Zbiórki Publicznej przeznaczony będzie na Fundusz Rehabilitacyjny Zuzanny Krzesiak.

Zuzia to dziesięcioletnia dziewczynka, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem i do tej pory nie miała możliwości chodzić sama. W związku ze złożonością i wielosegmentowością schorzenia wsparcie potrzebne dla dziecka jest bardzo rozległe. Głównym celem jest regularne wysyłane Zuzi na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny do ośrodka HIPOMEDICAL 2 w Zabajce, koszt 2 tygodniowego pobytu dziewczynki z mamą to 5.500zł, a także opłacenie indywidualnych sesji z rehabilitantem w miejscu zamieszkania oraz zakup specjalistycznego sprzętu.

W turnieju udział potwierdziły m.in. Reprezentacja Lubelskich Szefów Kuchni, drużyna złożona m.in. z lubelskich fizjoterapeutów „Medycy”, E-Taxi czy fani londyńskiej drużyny West Ham United. Dla zwycięskich drużyn oraz najlepszego strzelca zostały ufundowane puchary okolicznościowe.

Organizatorzy pragną poprzez promocję i popularyzację piłki nożnej propagować nie tylko zdrowy tryb życia, ale również animować do pomocy tym, przed którymi stanęły trudne wyzwania zdrowotne.

Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/kick2help

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.