Zaginęła młoda mieszkanka Lublina. Kto wie, gdzie znajduje się 21-latka?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwają poszukiwania 21-letniej Urszuli Cękiel, mieszkanki Lublina. Młoda kobieta wyszła w poniedziałek z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

O zaginięciu 21-latki policję powiadomiła rodzina. Kobieta w poniedziałek 22 czerwca około godz. 10 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby, które widziały Urszulę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu II w Lublinie tel. 47 811 45 72 adres: Lublin ul. Walecznych 1 lub na numer alarmowym 112.

>>> Aktualizacja: Zaginiona 21-latka odnaleziona. Błąkała się po ulicach Lublina. Trafiła pod opiekę służb medycznych

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.