Zaginiona 21-latka odnaleziona. Błąkała się po ulicach Lublina. Trafiła pod opiekę służb medycznych

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek zaginęła 21-latka z Lublina. Po kilkunastogodzinnej akcji policjanci odnaleźli ją błąkającą się po ulicach miasta. Kobieta została przekazana pod opiekę służb medycznych.

We wtorek, 23 czerwca policjanci z Lublina, przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 21-letniej kobiety. Jak ustalili, młoda kobieta wyszła z domu w poniedziałek około godz. 10 i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W środę rano Komenda Miejska Policji w Lublinie poinformowała, że zaginiona 21-latka została odnaleziona. – „Kobieta błąkała się ulicami Lublina. Została przekazana pod opiekę służb medycznych” – informuje kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super artykuł!!! Gratulacje dla redaktora!!! Trzy razy dowiadujemy się, że „Kobieta błąkała się ulicami Lublina. Została przekazana pod opiekę służb medycznych” i oprocz tego NIC WIECEJ!!