Zaginęła mieszkanka Lublina. Trwają poszukiwania Katarzyny Krasoskiej

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Funkcjonariusze lubelskiej policji poszukują zaginionej 38-letniej Katarzyny Krasoskiej z Lublina. Kobieta wyszła z domu na początku stycznia i do chwili obecnej nie powróciła.

Jak ustalili policjanci z komisariatu IV policji w Lublinie, 38-letnia Katarzyna Krasoska w dniu 6 stycznia 2020 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby, które widziały kobietę lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu IV w Lublinie tel. (81) 535 48 00 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA 05.02.2020

Kobieta została odnaleziona.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.