Zaginęła 34-letnia mieszkanka Lublina. Prośba o pomoc w poszukiwaniach

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

W ubiegłym tygodniu 34-letnia mieszkanka Lublina opuściła miejsce zamieszkania. Do tej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Zaginęła mieszkanka Lublina

Do zaginięcia 34-letniej Anna S. z Lublina doszło 30 marca. Kobieta wyszła z mieszkania w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: Wzrost 163 centymetry, średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną pikowaną kurtkę zapinaną na zamek, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty skórzane typu botki koloru brązowego oraz czarną wełnianą czapkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej należy kierować bezpośrednio do dyżurnego VII Komisariatu Policji w Lublinie pod numerem telefonu: 47 811-49-20 lub 112.

Aktualizacja 7.04.2021

„Uprzejmie informuję, że zakończyły się poszukiwania za zaginioną Anną S. Kobieta została odnaleziona przez patrol policji i przekazana pod opiekę rodziny” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.