Zaginęła 15-letnia Aleksandra W. Dziewczyna wyszła z domu i nie wróciła

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Rodzina i policja prosi o pomoc, informacje przydatne w sprawie zaginięcia mieszkanki Lublina. Zaginiona dnia 21.09.2023 około godziny 10:00 opuściła miejsce zamieszkania w dzielnicy Czuby w Lublinie i udała się w nieznanym kierunku.

Gdzie jest Ola z Lublina?

Dziewczyna od czwartku 21.09.2023 odkąd wyszła z domu, nie skontaktowała się z rodziną. Ma przy sobie telefon, który jest nieaktywny. Może przebywać w miejscowości Niemce. Miejscowi mówią, że widzieli ją z koleżanką przy stacji Orlen. Jak do tej pory — nic z tych informacji się nie potwierdziło.

Rysopis zaginionej Aleksandry W.

  • Ciemny blond
  • Lat 15
  • Wzrost 175 cm
  • Waga 55 kg
  • Kolor oczu niebieskie

Znaki szczególne: blizna po zabiegu usunięcia wyrostka po prawej stronie podbrzusza. Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Lublinie, pod numerem 478114920 lub redakcją.

Aktualizacja: Nastolatka została odnaleziona.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy kolejna uczestniczka zabawy – uciekam i czekam aż w mediach będzie informacja ? Podobno taka moda wśród niektórych nastolatków.

  2. Znam ją osobiście i powiem że jest ćpunką, pali marihuane i ogólnie zażywa narkotyki najlepiej jej rodzic powinien wysłać ją na odwyk lub coś. Ja bym sugerował szukać w Kocku albo Parczwie jakby patrzeć na to geograficznie bo jak idzie na północ Polski to możliwie że jest w jednym z tych dwóch miast albo zatrzymała się na jakiejś wsi. Tak czyś jak proszę wysłać ją na odwyk, jeszcze dodam że była wyzywana w całej szkole od ćpunów bo nikt nie lubi narkomanów. Pozdrawiam powiedziałem to co wiedziałem.