Zaginęła 13-letnia Julia. We wtorek wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną

Radiowóz policji na sygnale
Radiowóz policji na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina poszukują 13-letniej Julii R., która we wtorek wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Na stronie komendy opublikowano wizerunek dziewczynki.

Zaginęła Julia R.

Do zaginięcia nastolatki doszło we wtorek, 7 lutego. Julia około godziny 7 rano wyszła z domu i do tej pory do niego nie wróciła oraz nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: około 155 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy proste do ramion koloru ciemny blond, zielone oczy. W chwili zaginięcia była ubrana w kurtkę w czarno białą kratkę, czarne jeansy i czarne buty sportowe.

Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem V Policji w Lublinie pod nr 47 811 47 00, najbliższą jednostką Policji bądź kontakt pod numerem alarmowym 112.

Aktualizacja 10.02.2023

Komenda Miejska Policji w Lublinie poinformowała o zakończonych poszukiwaniach za 13-letnią Julką. Nastolatka została odnaleziona w czwartek wieczorem (09.02) na terenie Lublina. Cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodzinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.