Wyszedł z domu i zaginął. Poszukiwany Paweł Szczółko z Lublina

Mężczyzna wyszedł z domu w piątek i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Paweł choruje na zespół Aspergera, przez co kontakt z nim może być utrudniony.

 

Zaginiony to 30-letni Paweł Szczółko, mieszkaniec Lublina. Jest szczupły i ma 185 cm wzrostu. Gdy wychodził z domu był ubrany w czarną kurtkę z czerwonymi wstawkami, czarne buty z białym logo nike. Może mieć przy sobie plecak.

 

Mężczyzna w piątek 10 lutego wyszedł z domu. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Paweł nie pracuje ze względu na swoją chorobę, zespół Aspergera. Kontakt z nim może być utrudniony.

 

Jeśli go widziałeś powiadom rodzinę! Kontakt pod numerami 501417120 lub 575979839.

 Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Moj syn został odnaleziony.Jest pod opieką specjalistów.Serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie , wsparcie i modlitwę.