Wyszedł z domu i zaginął. Poszukiwany Paweł Szczółko z Lublina

Wyszedł z domu i zaginął. Poszukiwany Paweł Szczółko z Lublina

Mężczyzna wyszedł z domu w piątek i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Paweł choruje na zespół Aspergera, przez co kontakt z nim może być utrudniony.

 

Zaginiony to 30-letni Paweł Szczółko, mieszkaniec Lublina. Jest szczupły i ma 185 cm wzrostu. Gdy wychodził z domu był ubrany w czarną kurtkę z czerwonymi wstawkami, czarne buty z białym logo nike. Może mieć przy sobie plecak.

 

Mężczyzna w piątek 10 lutego wyszedł z domu. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Paweł nie pracuje ze względu na swoją chorobę, zespół Aspergera. Kontakt z nim może być utrudniony.

 

Jeśli go widziałeś powiadom rodzinę! Kontakt pod numerami 501417120 lub 575979839.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Moj syn został odnaleziony.Jest pod opieką specjalistów.Serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie , wsparcie i modlitwę.