Zaginął młody mieszkaniec Lublina. Nastolatek może znajdować się w okolicznościach zagrażających życiu

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Zaginął Mateusz S., 17-letni mieszkaniec Lublina. Nastolatek nawiązał ostatni kontakt z rodziną w środę około godz. 22:00. Z ustaleń wynika, że Mateusz może znajdować się w okolicznościach zagrażających życiu.

Zaginął Mateusz z Lublina

Z ustaleń policjantów wynika, że Mateusz w środę 14 lutego wyszedł z domu i miał udać się na praktyki. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał około godziny 22:00. Od tego czasu ślad po nim zaginął. Jak przekazali policjanci, nastolatek może znajdować się w okolicznościach zagrażających życiu.

Rysopis zaginionego: Wzrost 190 cm, lat 17, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemnego. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne buty glany, spodnie dresowe czarne, bluza ortalionowa czarna z kapturem, kurtka koloru czarnego, czarna zimowa czapka, plecak koloru czarnego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00 adres: ul. Kunickiego 42 lub na numer alarmowym 112.

Aktualizacja: Zakończono poszukiwania 17-letniego Mateusza z Lublina. Nastolatek wrócił do domu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.